تولید کننده آسیاب آرد
۱۰
بهمن

تولید کننده آسیاب آرد

با توجه به اینکه آرد یکی از اقلام اساسی مصرفی در زندگی روزمره است و در طول تاریخ انسان از آسیاب های متفاوتی برای آرد کردن انواع غلات استفاده کرده اند. از سنگ آسیاب های تولید شده توسط انسان گرفته تا آسیاب های صنعتی، همیشه پروسه آرد کردن وجود داشته است و حفظ خواص دانه های آسیاب شده در طول فرآیند آسیاب تا تبدیل شده به آرد از اهمیت بالایی برخوردار است. در زیر به معرفی بیشتر تولید کننده آسیاب آرد می پردازیم.

تولید کننده آسیاب آرد

معرفی تولید کننده آسیاب آرد

تولید کننده آسیاب آرد از مرغوبترین مواد در ساخت آسیاب استفاده می کند و به این ترتیب باعث افزایش طول عمر دستگاه و کیفیت مواد آسیاب شده ای چون آرد، جومی گردد. شرکت بازرگانی بهار به عنوان بهترین تولید کننده آسیاب آرد، این دستگاه را در نوع صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی طراحی، تولید و به بازار عرضه می کند. این شرکت معتبر و شناخته شده با این اقدام خود توانسته نیاز تمامی مصرف کننده ها را که با آرد و محصولات هم خانواده آن سر و کار دارند برطرف نماید. این شرکت آسیاب آرد را در زمره ماشین آلات مصرفی قرار داده است. مدل ها و اندازه های مختلف دستگاه آسیاب آرد، دارای سرعت بالا و تیغه های فوق العاده تیز می باشند که می توان غلات را بدون جداسازی سبوس و به‌طور کامل به آرد تبدیل کرد.

ویژگی های تولید کننده آسیاب آرد

شرکت بازرگانی بهار به عنوان بهترین تولید کننده آسیاب آرد، طراحی و تولید این دستگاه را به گونه ای انجام داده که می تواند انواع دانه ها را به آرد تبدیل کند. از این دستگاه در جهت مصارف خانگی و بیشتر صنعتی به کار برده می شود. شرکت بازرگانی بهار با در نظر گرفتن ظرفیت و نوع آسیاب و ویژگی های آسیاب همواره پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان بوده است. آسیاب آرد با ویژگی هایی نظیر بالا نبردن حرارت آرد در حین آسیاب و صدمه نزدن به بافت دانه و تیره نشدن رنگ آرد، آسیاب کردن تمام اجزای دانه از جمله سبوس با نرمی یکسان و در یک مرحله، صدمه نزدن به مواد مغذی در فرآیند آسیاب، توانایی آسیاب کردن گندم مرطوب، بدون گرد و غبار و با صدای کم تولید و عرضه می شود.

پیشنهاد میکنیم:  چگونه عرق گیاه را خود در خانه بگیریم؟
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.