خرید دستگاه آسیاب
۲۰
مهر

خرید دستگاه آسیاب

در کنار دستگاه عرق گیر یا دستگاه گلاب گیری  خانگی و صنعتی یکی از پرکاربردترین انواع دستگاه های به تولید رسیده به عنوان آسیاب در انواع مختلف می باشد. خرید دستگاه آسیاب در انواع آسیاب صنعتی، آسیاب نیمه صنعتی، آسیاب سنگی، آسیاب گندم، آسیاب قهوه، آسیاب برنج، آسیاب شکر، آسیاب گیاهان دارویی، آسیاب آرد، آسیاب نمک، آسیاب زردچوبه، آسیاب خانگی و غیره به تولید می رسد. برخی از گیاهان دارویی علاوه بر عرقگیری به صورت پودری و دمنوش های مختلف کاربرد دارند لذا با توجه به کاربرد گسترده به صورت آسیاب شده ارائه می شوند از این رو با استفاده از آسیاب گیاهان دارویی که ساختار منحصر به خود را دارد می توان تنوع مناسبی از گیاهان دارویی را پش از انتخاب آسیاب کرده و مورد مصرف قرار داد.

هریک از انواع آسیاب کاربری مطلوب خود را دارند و با توجه به مواد اولیه مورد نطر برای آسیاب کردن مورد استفاده قرار می گیرند از این رو می توان این دستگاه ها را با توجه به نوع کاربرد و قیمت متفاوتی که دارند تهیه نمود.

خرید دستگاه آسیاب

یکی از پرکاربردترین انواع آسیاب های به تولید رسیده آسیاب عطاری می باشد که به منظور تولیدات محدود آسیاب شده در عطاری ها و مراکزی مورد استفاده قرار می گیرد که می خواهند در حضور مشتری مواد مختلف را آسیاب کنند و تولید محدودی در روز داشته باشند.

انواع آسیاب های رومیزی و کوچک، آسیاب های نیمه صنعتی و صنعتی در ظرفیت های مختلفی به تولید می رسند. وجود سایز و ظرفیت های مختلف برای این نوع از دستگاه های صنعتی امکان تهیه و استفاده از آنها را با تنوع بالایی همراه ساخته و با توجه به کاربرد ویژه ای که دارند به شکل های مختلفی برای مشتریان عرضه می گردند.

پیشنهاد میکنیم:  تولید کننده آسیاب آرد

کاربرد اصلی آسیاب خانگی و آسیابی که به منظور استفاده در عطاری ها مورد استفاده قرار می گیرد تامین عطر و طعم واقعی ادویه جات و مواد غذایی می باشد.  به طور کلی می توان گفت مواد غذایی تازه آسیاب شده مطلوب تر از موادی هستند که مدت زیادی پس از آسیاب شدن مورد استفاده قرار می گیرد. آسیاب عطاری که به منظور آسیاب گیاهان دارویی، زردچوبه و مواد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد این امکان را برای مصرف کنندگان فراهم می کند تا مواد غذایی را  به اندازه محدود و تازه آسیاب کنند. تولید کننده آسیاب صنعتی این دستگاه را به شکلی که مشتری بتواند به آن دسترسی داشته باشد تولید و عرضه می نماید. تولید کننده آسیاب عطاری با استفاده از ترکیبات مختلف به عنوان مواد اولیه مناسب این دستگاه را با درجه کیفی متفاوت و همین طور قیمت متنوع عرضه می نماید.

یکی از باکیفیت ترین انواع دستگاه های آسیاب به تولید رسیده آسیاب تمام استیل می باشد. آسیاب تمام استیل دارای طول عمر مناسبی می باشد و برای ساخت بدنه آن از استیل مرغوب و باکیفیت استفاده می شود تا دوام بالایی را در مدت استفاده داشته باشد. برای ساخت درب آسیاب تمام استیل معمولا از درب شیشه ای پیرکس نشکن استفاده می شود. درب شیشه ای پیرکس آسیاب تمام استیل امکان نظارت بر مراحل خرد شدن انواع مواد غذایی را برای مصرف کنندگان فراهم می کند. آسیاب عطاری استیل که در ردیف آسیاب نیمه صنعتی قرار می گیرد بیشترین کاربرد را در عطاری ها، رستوران ها و قنادی ها دارد. از این رو می توان این محصول کاربردی را با قیمتی مناسب و کاربردی مطلوب تهیه کرد. به هر میزان که آسیاب مورد نظر به لحاظ کیفی دارای درجه بالاتری باشد در نهایت قیمت فروش بالاتری نیز خواهد داشت. استیل به کار رفته در ساختار انواع آسیاب با عناوین مختلف باید ضدزنگ و مقاوم در برابر حرارت و تغییر شکل باشد تا خواص مواد مورد نظر حفظ شود و در نهایت هنگام آسیاب کردن آلودگی را در مواد غذایی مختلف به وجود نیاورد.

پیشنهاد میکنیم:  تولیدکننده آسیاب عطاری

خرید دستگاه آسیاب

تولید کننده آسیاب خانگی که برای مصارف خانگی و آسیاب در ظرفیت پایین تر طراحی می شود ساختاری ساده تر دارد و با داشتن وزن سبک تر و عملکرد آسان قابل استفاده در منزل می باشد. برای تولید کننده آرد یا تولید کننده گندم انواع مختلفی از این دستگاه با حجم و ظرفیت بالا به صورت صنعتی در وزن بالا عرضه می شود تا در مغازه ها و مکان هایی که برای مقدار زیادی از گندم جهت آسیاب کردن در نظر گرفته شده است مورد مصرف قرار بگیرد و در این دستگاه های صنعتی پرکاربرد در کشور ما باید همه جوانب موجود برای ارائه بهترین ویژگی ها از طرف تولیدکننده این دستگاه ها در نظر گرفته شده باشد.

۳ نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.